CubeSauna Rezerwacja Galeria O saunie Blog Wydarzenia Kontakt

CubeSauna :: Oferta sprzedaży


Sauna mobilna wraz z domena i stroną internetową

CENA 26000 zł

Jedyna w Polsce, unikatowa sauna w ciekawej formie sześcianu (ang. cube).

Sauna daje mnóstwo satysfakcji:

Konstrukcja Sauny

Szkielet wykonany ze sklejki złączonej śrubami, zapewniając elastyczność i wytrzymałość, oraz dodatkowo zmontowany z przyczepa za pomocą kątowników z litego drewna. Całość od strony wewnętrznej obita boazeria świerkowa. Z zewnątrz deska elewacyjną. Izolacja z wełny skalnej wraz ze specjalną aluminiową folia do saun. Dach wykonany ze sklejki elastycznej. Dla zachowania wodoodporności pomalowany żywicą epoksydową jako podkład a wykończony powłoką Raptor X-Line. Relacja z budowy sauny:

Zdjecia, opis budowy

Wyposażona w hamulec postojowy, oraz hamulec najazdowy dzięki któremu zgodne z przepisami a przede wszystkim bezpiecznie jest ciągnąć ja małym autem hatchback.

auto holownik

Lekka przyczepa, poradzi sobie nawet mały hatchback

Przyczepa Rydwan EURO B-750/C3 DMC 750 kg, z kołem zapasowym

Przyczepa na Układach hamujących 1300 kg KNOTT . Rama przyczepy wykonana jest z profili zamkniętych, cynkowana ogniowo. Na podłodze jest sklejka antypoślizgowa wodoodporna natomiast burty przyczepy wykonane są z wysoko tłocznej blachy aluminiowo-cynkowej (ALU-CYNK)

Wymiary skrzyni:
Istnieje możliwość demontażu sauny, i przywrócenia przyczepy do oryginalnego "salonowego" stanu (burty nigdy nie używane).

Przydatne detale:

Piec Harvia M3 wypełniony kamieniem 30 kg.

Stylowy piec dla małych saun. Harvia M3 ma klasyczny wygląd i przeznaczony jest dla małych saun opalanych drewnem. To dzięki niemu, podczas kąpieli, możemy doznać niezapomnianych wrażeń oraz odczuć tradycyjną atmosferę sauny. Ciepło oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza gwarantują przyjemną kąpiel.
Piece Harvia M3 wyposażone są w szklane drzwiczki, dzięki którym pobyt w saunie staje się przyjemniejszy. Oferowany kolor pieca to grafitowa czerń. Na górze posiada nierdzewny kołnierz. Piec Harvia M3 może być wyposażony w kominowy zbiornik na wodę.
Odpowiednia wielkość sauny to 6–13m3, maksymalna ilość

Domena internetowa:

CubeSauna.pl oraz CubeSauna.com

statystyki strony cubesauna.pl

statystyki odwiedzin strony cubesauna.pl
Dodatkowo Konta: google maps, email, instagram, facebook, Twitter.